Powstał Punkt Konsultacyjny dla Przedsiębiorczych

LOGO_MARR_S.AInformujemy że w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Andrychowie utworzony został Punkt konsultacyjny Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W każdy drugi i czwarty piątek miesiąca w godzinach od 10.00 do 14.00 świadczone są usługi doradcze dla przedsiębiorczych w zakresie:
Pozyskiwania dofinansowań:
– dotacje,
– pożyczki,
– fundusze inwestycyjne
Punkt oferuje również pomoc w zakładaniu i rozbudowie firmy, wdrażaniu inwestycji, pozyskiwaniu innowacji oraz optymalizacji finansowej.
Doradcy posiadający wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze projektów unijnych i komercyjnych wspólnie z klientem diagnozują problem, określają cele wybierając przy tym optymalny kierunek rozwoju.
Zapraszamy do skorzystania z usług Doradcy:
Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, Andrychów, ul. Krakowska 130
Po wcześniejszym umówieniu: tel. 602 376 518, 33 875 48 62