Szkolenie BHP dla uczniów praktycznej nauki zawodu i pracowników

7 września 2018r., Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Andrychowie organizuje szkolenie okresowe z zakresu BHP dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników oraz uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu w zakładach pracy. Informacje i zapisy w Biurze Cechu.

ANDRZEJKI 2008

Jak co roku nasza Zabawa Andrzejkowa odbyła się na sali w Ochotniczej Straży Pożarnej w Roczynach. Huczna muzyka, dobre jedzenie i wspaniały humor, który dopisywał naszym gościom sprawiły, że wszyscy bawili się do białego rana.

2 Odpowiedzi na ANDRZEJKI 2008

• This is thee perfect blօg foor anyone ѡhօ wisɦeѕ tօ fіnd
    օut aƄοuut thіѕ tοріс.
    Ⲩoᥙ гᥱaⅼіᴢе ɑ ᴡhοⅼе lοt iіtѕ aⅼmost tߋսɡҺ
    tⲟ aгfguе ѡіtһ yߋս (not tһat Ⅰ геallʏ woսⅼɗ ᴡant tо…ΗаHа).
    Ⲩοս ceгtаіnly рսt a
    neѡ ѕρіn οn a tορіс աɦіch
    ɦaѕ bᥱеn ᴡгіttᥱn ɑЬοսt fߋг mɑny yeaгs.
    Ꮐrеаt stսff,
    јust աоndeгful!

Fᥱeⅼ frее tο suгf tο
    mу Ƅlοց … mobile markeitng

• Fantastic web-site you have going here.