„Praca Rzemieślników Koroną Maryji” – XXXVI Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego

W dniu 25 czerwca br. odbędzie się XXXVI Pielgrzymka Rzemiosła na Jasną Górę. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Andrychowie organizuje wyjazd autokarowy rzemieślników i członków ich rodzin. Zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem przyjmowane są w Biurze Cechu do dnia 15 czerwca br. w godzinach od 7.00 do 15.00. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł od osoby. Wyjazd 25 czerwca br. o godzinie 7.00  z parkingu przy ul. Szewskiej.
W przypadku nie wystarczającej ilości zgłoszeń  wyjazd nie dojdzie do skutku.

plakat pielgrzymka 2017