Wizytówka Tygodnia

wizytowki_artykul2-150x85W kolejnej odsłonie naszej akcji „Wizytówka Tygodnia” przedstawiamy:
RESTAURACJA „ADRIA”
ANDRZEJ WOJNAR
ANDRYCHÓW, UL 1 MAJA 2
TEL: 33 875 29 32, E-MAIL: adria-andrychow@wp.pl
„Adria” to lokal z wieloletnią tradycją na mapie Andrychowa oferujący tradycyjną polską kuchnię, w pełni klimatyzowaną sale balową o łącznej powierzchni 200 mkw, duży parking, sąsiedztwo hotelu. Restauracja specjalizuje się w organizacji:
– Przyjęć weselnych,
– Przyjęć urodzinowych,
– Imprez firmowych,
– Przyjęć rodzinnych,
– Komunii,
– Imprez okolicznościowych,
– Prezentacji, szkoleń.
Ponadto „Adria” od poniedziałku do piątku poleca bogate menu, a w nim propozycje na:
– Śniadania,
– Obiady,