Mamy zaproszenia na 4 Międzynarodowe Targi Hair Forum Poland

hai1606163Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 4 Międzynarodowe Targi Hair Forum Poland, których nowa odsłona będzie miała swoją premierę w Warszawie w dniach 21 – 22 października 2017r. Niezwykle prężny rozwój imprezy, coraz większe zainteresowanie oraz rosnąca frekwencja – zarówno po stronie wystawców, jak i zwiedzających – przyczyniły się do podjęcia decyzji o rozdzieleniu jesiennego tandemu BEAUTY FORUM&SPA i Hair Forum Poland. Nadszedł czas na przestrzeń, ale też nowe rozwiązania i możliwości. Inspiracji dostarczą pokazy na Scenie Głównej, na której wśród oszałamiających efektów audio – wizualnych swoje umiejętności oraz pomysły zaprezentują największe sławy i autorytety branży fryzjerskiej z kraju i ze świata – wystąpią m.in. Christophe Gaillet (Ambasador L’Oreal Professionnel), Sid Sottung (Sid Sottung Academy), Marta Robak (kaaral), Maja Korzeniowska i Visionaries Artistic Team, Vova Gnatyshyn (Akademia Gnatyshyn), Daniel Gryszke (Artist L,Oreal Professionnel). Podczas Hair Forum Poland odbędzie się szeroka gama interesujących szkoleń i pokazów. Sobotnie Master Class poprowadzą Christophe Gaillet (Ambasador L,Oreal Professionnel) oraz Maria Korzeniowska i Visionaries Artistic Team. Niedzielne pokazy Look & Learn to bogaty program szkoleniowy przygotowany przez znane i cenione akademie. Aktualną edycję uświetnią Pivot Point, Adam Szulc Barber, Zaremba Academy International. Na terenie hali targowej po raz pierwszy znajdą się dwie specjalnie wydzielone strefy; Ucznia i Nauczyciela. Młodzi adepci fryzjerstwa zyskają możliwość szlifowania umiejętności pod okiem mistrzów, zaś nauczyciele będą mogli skorzystać z cyklu fachowych prelekcji.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w YOUNG TALENT CUP – Ogólnopolskim Konkursie dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej i HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskich Mistrzostwach Artystów Fryzjerstwa. O miejsca na podium po raz pierwszy powalczą uczestnicy nowej konkurencji BARBER,S BATTLE – Ogólnopolskich Mistrzostwach w Strzyżeniu Męskim. Zgłoszenia do wszystkich konkurencji są przyjmowane do 5 września 2017r.

Jesteśmy przekonani, że wizyta na targach Hair Forum Poland 2017 będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, a także przyjemnie spędzonym czasem. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Andrychowie ma dla Państwa  30 bezpłatnych dwudniowych zaproszeń VIP upoważniających do odwiedzenia targów.  Zaproszenia do odbioru w Biurze Cechu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.hair-forum.com.pl