Wizytówka Tygodnia

wizytowki_artykul2-150x85Trwa nasza akcja „Wizytówka Tygodnia”  w której tym razem prezentujemy Państwu:
F.H.U. „INSTALATOR” – ŁUKASZ JOŃCZYK

SUŁKOWICE, UL. FARMERSKA 6B
TEL. 33 333 09 20, KOM. 725 447 568

Firma wykonuje instalacje zarówno dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego w szczególności:
– Instalacje sanitarne,
– Instalacje c.o.,
– Instalacje gazowe,
– Instalacje solarne,
– Instalacje grzewcze,
– Instalacje sprężonego powietrza,
– Ogrzewanie podłogowe,
– Centralny odkurzacz,
– Kotłownie na różne paliwa o małej, średniej i dużej mocy,
– Montaż przepływowych gazowych podgrzewaczy wody,
– Montaż pomp ciepła.

Balon 1Balon 2Balon 5Balon 4Balon 3Balon 6