Operator maszyn budowlanych i drogowych – szkolenie

ogloszenieCech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Andrychowie  wspólnie ze Społeczną Szkołą Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu zapraszają na Bezpłatne szkolenie połączone z egzaminem Państwowym w zakresie uprawnień:
– Operator koparki, ładowarki, koparko-Ładowarki, walca, równiarki,
– Uprawnienia brukarz, zagęszczarki, ubijaki wibracyjne.
Rozpoczęcie: Październik 2017Warunki:
– Nauka odbywa się systemem weekendowym — średnio co druga sobota i niedziela. Dopuszcza się realizację zajęć praktycznych w dni robocze.

– Programy nauczania zgodne z podstawą programową dla kwalifikacji Wykonanie robót drogowych i Eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych oraz Programami IMBiGS określonej specjalności.
– Załatwiamy wszystkie formalności dotyczące egzaminu OKE na tytuł zawodowy oraz przed komisją IMBiGS.
– Egzaminy teoretyczne i praktyczne w ośrodku egzaminacyjnym w Oświęcimiu.
– W I etapie projektu uczestnicy będą słuchaczami kursu zawodowego wykonywanie robót drogowych, kursu operatora maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych wybranej specjalności oraz kursu brukarza. Kursy zakończone są egzaminami.
– W II etapie projektu uczestnicy będą uczestnikami kursu zawodowego eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych, kursu operatora maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych wybranych specjalności oraz kursu operatora zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych. Kursy zakończone są egzaminami w 2018 roku.
Wymagania:
– Podpisanie i złożenie wymaganych dokumentów. Dokumenty dostępne tutaj.

– Ukończone 18 lat.
– Wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne.
– Uwaga! Staż pracy nie jest wymagany.
Koszty:
– Wpisowe 200 zł w formie kaucji, zwrotne po zdaniu egzaminów państwowych w pierwszym terminie. Dokonaj opłaty wpisowego (200zł) na konto KSK Biznes: Alior Bank 06 2490 0005 0000 4500 6468 0743; Prosimy o podanie w przelewie: wpisowe oraz imię i nazwisko wpłacającego. Dokonanie wpłat w lutym 2017 r.

– Egzaminy na tytuł zawodowy i IMBiGS — bezpłatnie.
Miejsce szkolenia:
Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu