Cechowe Spotkanie z Mikołajem

Mikolaj1Wzorem lat ubiegłych w niedzielę 3 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie miało miejsce tradycyjne spotkanie z Świętym Mikołajem. Dla przybyłych maluchów  przygotowano spektakl widowiskowo – teatralny  pt. „Przygody Milusia i Miłasi” w wykonaniu Teatru „Kameleon” z Krakowa.Autorskie przedstawienie z wątkiem edukacyjnym sprawiło iż na twarzach zgromadzonych małych i dużych pojawił się uśmiech i radość. Na zakończenie wypełnioną po brzegi salę MDK odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą wręczając przy okazji przywiezione ze sobą upominki ponad 200 dzieciom. W trakcie spotkania na na zgromadzone dzieci czekało wiele atrakcji w postaci konkursów na wierszyk i piosenkę, quizu świątecznego oraz specjalnego losowania nagród mikołajkowych. Jak zwykle  spotkanie Świętego Mikołaja było dla wszystkich było ogromnym  przeżyciem, specjalnie dla Mikołaja dzieci przygotowały laurki i wierszyki, była również okazja do wspólnych zdjęć. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za pomoc w organizacji spotkania naszym sponsorom: Firmie Ekoland Sp.zo.o z Tychów,  Panu Adamowi Klęczar – Firma Aksam z Osieka, Panu Jerzemu Chylewskiemu – Prezesowi MSH „Wizan” z Andrychowa, Panu Ireneuszowi Górskiemu,  Panu Danielowi Trojak oraz Panu Mariuszowi Brońka, a także wszystkim którzy zdecydowali się na udział swoich pociech w organizowanym przez nasz Cech spotkaniu. Ponadto podziękowania za wsparcie logistyczne należy się Panu Markowi Piekiełko i Panu Mirosławowi Balon.

Mikolaj2Mikolaj3Mikolaj4Mikolaj5Mikolaj6Mikolaj7Mikolaj8